Запрошуємо Вас відпочити в гармонії з природою!

Валентина щиро вітає Вас у мальовничому куточку Поліської Швейцарії. Навколишня, нечіпана цивілізацією природа назавжди запам'ятається вам приємними спогадами в любу пору року. Наші краї також багаті на визначні пам'ятки, що дає можливість самоорганізації культурного туру по такім місцям, як залишки замку Терещенків, дуб "Патріарх", чоловічий монастир в с. Тригір'я. Для любителів активного відпочинку є багатьом відомий Денишівський скеледром.

Теплі прийми господині тільки посприяють налагодженню вашого душевного спокою, що у свою чергу обернеться вам більш якісним та творчим життям. Дивовижна місцевість в усіх напрямках: гриби, полювання та рибалка із власного ставочку, чи із річок Бобрівка та Тетерів, задовольнять ваші духовні потреби у возз'єднанні із природою. У вашому розпорядженні є також надувний човен та велосипеди.

Екологічно чисті продукти власного виробництва та місцевих мешканців дадуть вам гарантію здорового та смачного харчування на любий розсуд.

Чи Ви приїхали на лікування в санаторій "Дениші", на полювання або рибалку, чи просто подорожуєте нашими краями, Валентина пропонує вам погостювати в сімейному пансіоні в подобову оренду. Вілли "ІННА" та "ВАЛЕНТИНА" обладнанні усіма зручностями за останнім словом технології, що відповідно придасть вам великого відчуття комфорту на лоні природи.


    Завітайте та переконайтесь!

Валентина, +38 (067) 410 12 80