Запрошуємо Вас відпочити в гармонії з природою!

Валентина щиро вітає Вас у мальовничому куточку Поліської Швейцарії. Навколишня, нечіпана цивілізацією природа назавжди запам'ятається вам приємними спогадами в любу пору року. Наші краї також багаті на визначні пам'ятки, що дає можливість самоорганізації культурного туру по такім місцям, як залишки замку Терещенків, дуб "Патріарх", чоловічий монастирь в с. Тригіря. Для любителів активного відпочинку є багатьом відомий Денишівський скеледром.

Теплі прийми господині тільки посприяють налагодженню вашого душевного спокою, що у свою чергу обернеться вам більш якісним та творчим життям. Дивовижна місцевість в усіх напрямках: гриби, полювання та рибалка із власного ставочку, чи із річок Бобрівка та Тетерів, задовольнять ваші духовні потреби у возз'єднанні із природою. У вашому розпорядженні є також надувний човен та велосипеди.

Екологічно чисті продукти власного виробництва та місцевих мешканців дадуть вам гарантію здорового та смачного харчування на любий розсуд.

Чи Ви приїхали на лікування в санаторій "Дениші", на полювання або рибалку, чи просто подорожуєте нашими краями, Валентина пропонує вам погостювати на дачах сімейного пансіону. Дачі обладнанні усіма зручностями за останнім словом технології, що відповідно придасть вам великого відчуття комфорту на лоні природи.


    Завітайте та переконайтесь!

Валентина, +38 (067) 410 12 80